Sunday, September 19, 2021

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Ironia e Arbanes per Xhemin. Vajzat thumbojne Eneda Tarifen

Arbana Osmani ka postuar nje foto me djalin e saj teksa te dy bashke presin Halloween-in. E sigurisht qe nuk mund te mungonte komenti...

Per here te pare, Kampion i Botes:zbuloni boksierin shqiptar

Boksieri shqiptar Robin Krasniqi ka arritur të mposhtë me nokaut Dominic Boesel pas tre raundesh. Sipas Top Channel, Krasniqi bëhet shqiptari i parë kampioni i...

Megi Pojani kunder Olti Currit. Debat gjate spektaklit “Maskat”

Cdo jave jemi argetuar me “Maskat” ne Top Channel duke gjetur edhe ne nga shtepia personazhet e maskuar. Por diten e sotme “Maskat” kane qene...

Shqipes i erresohen syte nga Andi, detaji qe e nxjerr zbuluar

Shqipja eshte konkurrentja me e madhe nga vajzat e “Perputhen”, 28 vjec. Ajo ka patur pretendime per moshen e djemve dhe me hyrjen e Beratit...