Kryefjala Logo

Video/ Del traileri i pjesës së dytë të sezonit 5 të “La Casa de Papel”

26 Shtator, 2021 | 4:59 pm

Volumi i dyte i sezonit të pestë të “La Casa De Papel është akoma mbi dy muaj larg, por të shtunën u publikua nje trailer per pesë episodet e fundit të serialit të goditur spanjoll . Nuk na thotë shumë edhe pse lë të kuptohet se çfarë do të vijë, duke pranuar ngjarjet tronditëse të “Vëllimit 1. Sezoni 5  u shfaq më herët në shtator në Netflix.

Përveç Morte si Profesor, aktorët e sezonit 5 të Money Heist përfshijnë edhe Úrsula Corberó si Tokio, Itziar Ituño si Lisbonë, Miguel Herrán si Rio, Jaime Lorente si Denver, Esther Acebo si Stokholm, Hovik Keuchkerian si Bogota, Rodrigo de la Serna si Palermo, Najwa Nimri si Alicia Sierra, Belén Cuesta si Manila, Enrique Arce si Arturo, Darko Peric si Helsinki, Luka Peros si Marseille, Fernando Cayo si Coronel Tamayo dhe José Manuel Poga si Gandía.

Të rinj në sezonin 5 janë Patrick Criado si djali i Berlinit Rafael, Miguel Ángel Silvestre si ish i dashuri i Tokios René, José Manuel Seda si shefi i ushtrisë Sagasta./Kryefjala.com

Të ngjashme