Kryefjala Logo

(Ekskluzive) Zbulohet partneri boksier i Sara Gjordenit!

10 Shkurt, 2024 | 2:21 pm

Ditën e sotme Sara Gjordeni ka folur për partnerin që ka lënë jashtë i cili ka një ndeshje të rëndësishme sot për të cilën ajo ka frik se e humb. (Lexo këtu)

Pas deklaratës të Sarës, Kryefjala.com ka mësuar se bëhet fjalë për boksierin Jurgen Uldedaj, i cili ndeshet sonte në Londër.

Sipas Kryefjala.com Sara ka qenë në një lidhje me Jurgenin, ashtu siç shprehet dhe ajo vetë thjesht është zënë teksa është futur në BB VIP, dhe ka hall se ai është mërzitur me ndodhitë me Bardhin.

EE6C0222 F31F 404E A806 294B60FC8558

Të ngjashme