Sunday, September 19, 2021

Lushnje – Parandalohet një tjetër tragjedi në familje, arrestohet 36 vjeçari...

Një ngjarje e cilësuar si “Dhunë në familje” është parandaluar nga Policia e Lushnjës teksa shtetasi me Iniciale F.H, 36 vjeçar ka ushtruar dhunë...

Familjet shqiptare nuk “zënë qetësi”. Bilanc tragjik i grave të vrara...

Vrasjet në familje dhe sidomos rastet kur burrat ekzekutojnë gratë, janë bërë krime “të zakonshme” për raportimin e mediave dhe në sytë e opinionit...

Me te lexuarat

Te perzgjedhura

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Lushnje – Parandalohet një tjetër tragjedi në familje, arrestohet 36 vjeçari i cili tentoi të godiste me sende të forta babain e tij

Një ngjarje e cilësuar si “Dhunë në familje” është parandaluar nga Policia e Lushnjës teksa shtetasi me Iniciale F.H, 36 vjeçar ka ushtruar dhunë...

Familjet shqiptare nuk “zënë qetësi”. Bilanc tragjik i grave të vrara gjatë këtyre muajve të fundit

Vrasjet në familje dhe sidomos rastet kur burrat ekzekutojnë gratë, janë bërë krime “të zakonshme” për raportimin e mediave dhe në sytë e opinionit...

Merret vendim të vaksinohet dhe grupmosha mbi 2 vjeç, ja se cila vaksinë do të injektohet tek fëmijët!

Ndërkohë që e gjithë elita e mjeksisë po kryen studime dhe debaton nëse a duhet të injektohet vaksina kundër covid-19 tek grupmoshat e fëmijëve,...

Detaje nga krimi tronditës në familje ku burri vrau bashkëshkorten më pas dhe veten në Divjak

Fshati Babunje ne Divjake u trondit gjate pasdites se sotme nga nje krim ne familje. Hekuran Rrasa 68 vjeçar, vrau me armë zjarri gruan...