Kryefjala Logo

“Kryefjala” zbulon analizat e Luiz Ejllit që tregojnë se ka probleme!(Foto)

11 muaj më parë

Prej disa ditësh tashmë,tema kryesore është këngëtari Luiz Ejlli i cili ngjalli polemika në mbarë Shqipërinë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Ai në një rrëfim me Kiarën i tha se vuante nga një sëmundje e rrallë dhe në “Prime” mohoi gjithçka duke thënë se po fliste për një shokë.
Në live ai ju drejtua spitalit ku bëri disa kontrolle dhe nga mjekja u konstatua se gjithçka ishte në rregull me të dhe kjo ndezi furinë e banorëve të tjerë.

Populli që e ndjek ndërkohë shikon vetëm 1 fajtor..produksionin!
“Kryefjala” ka siguruar përgjigjen e analizave të cilat nuk janë dhe aq në “rregull” sa u fol të martën.

Një nga analizat ka dalë mbi normë dhe është neutrofile,shenjë që tregon sëmundje nga e cila mund të vuajë një person.
Mjekë të cilët kanë parë këto përgjigje,konstatojnë se nuk janë aq të rregullta dhe se Luizi mund të vuajë nga ‘bronkiektazi'(sëmundje që prek muret e bronkeve,trash venat e gjakut dhe mushkria bëhet më e predisponueshme për të marrë infeksion)

5956EE53 22C6 472F B1F7 EBE14B0FF826

Të ngjashme