Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Zbulohet ish e fejuara e Granitit te Big Brother VIP

Granit Cana ka treguar brenda ne Big Brother VIP se ka qene ne nje lidhje te komplikuar me nje vajze dhe madje ka shprehur deshiren tek Fifi per ta takuar ate.

Por perpara kesaj Arjola ka treguar se njihej me Granitin qe jashte nga nje shoqja e saj. Madje ajo ka thene se nese tregon tmerret qe ajo vajza ka perjetuar nga Graniti do ti nxjerre atij fytyren e vertete si njeri. Sigurisht qe kjo ishte nje deklarate mjaft intriguese.

Se fundmi burime per Kryefjala.com kane zbuluar se vajza per te cilen flet Arjola qe shprehet se eshte shoqe e saj, eshte nje aktore nga Kosova. Ajo quhet Adelina dhe eshte nje emer i lakuar ne Kosove ne aktrim por ne profesion eshte farmaciste. Graniti dhe Adelina thuhet se kane qene te fejuar prej 1 viti, por shkaqet e qarta te ndarjes se tyre nuk dihen. Ndonse eshte thene se ka qene nje marredhenie problematike qe ka shkaktuar mjaft stres e probleme edhe pse dy familjeve.

Edhe pse nje femije i rritur me dhembsuri per nenen e tij e te motren, duket se me vajzat nuk paska edhe aq raporte te mira!

Latest Posts

Don't Miss