Sunday, September 19, 2021

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Tea rikthehet me Beartin? Habit deklarata e saj

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, Olesia, Fatma, Tea dhe Krista kanë diskutuar për ndryshimin mes njohjes dhe lidhjes....

Zbulohet nje tjeter konkurrente e Big Brother VIP?

Se fundmi ka patur aludime te shumta mbi konkurrentet ne Big Brother VIP. Deri me tani eshte diskutuar per Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj, Eva...

EPIZODE ALBANIA kompleton line up-in e saj duke përfshirë MARCO CAROLA, MICHAEL BIBI, RICHY AHMED, HECTOR, GUTI, MARGARET DYGAS, VOIGT.MAS dhe shumë të tjerë!

EPIZODE - një nga festivalet më emocionuese të muzikës dhe artit në botë, do të bëjë debutimin e tij epik në një parajsë të...

Aktualisht anija më e madhe në botë del në lundrim, mund të ankorohet dhe në Shqipëri?! (FOTO)

362 metra e gjate,64 metra e gjërë, mund të mbajë deri në 6988 pushues në 16 nga 18 kuvertat e saj, 24 ashensorë për...