Sunday, September 19, 2021

Beauty

Entertainment

Modelling

Te fundit

Meshkujt duan gjumë pas marrëdhënieve intime?Gabim,ja çfarë duan ata

Nëse keni menduar se gjëja e vetme që u pëlqen meshkujve pas seksit është gjumi, keni gabuar rëndë. Ka disa veprime që i kanë...

Je beqare?Ja si gjehet personi i duhur!

1/Mjaft u impenjove E buzëqeshur, super e organizuar dhe efiçente në punë, mjaft! Dashuria nuk është një garë. Mjaft u impnjeove, sidomos kur bëhet fjalë...

Kur burrat dëgjojnë gratë,e dini si shkon martesa?

Sipas një studimi që ka pasur nën vëzhgim 130 çifte të reja, ka zbuluar se burrat që i lejojnë gratë e tyre të kenë...

Kryefjala.al e denoncoi muaj më parë. Rikthehet debati për automjetin 500 mije dollarësh të Edi Ramës.

Në mbledhjen e parë të qeverisë së re, Kryeministri Edi Rama vendosi theksin tek shkeljet e Kodit të Etikës dhe pasojat që do të...