(Ekskluzive) Prishet miqesia mes Atdheut dhe Arjoles! Çfare ndodhi?

9 muaj më parë

Atdheu i Perputhen dhe Arjola Demiri jane komentuar shume per miqesine e tyre, sidomos pas permendjes se Atdheut nga Antonela brenda ne shtepine e Big Brother.

Madje asokohe Atdheu u fut ne Big Brother per te sqaruar trekendeshin e miqesise. Ndonse ata u shprehen se ishin miq te mire prej shume vitesh, duket se gjerat kane ndryshuar.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Atdheu dhe Arjola kane prishur miqesine mes tyre. Madhe Atdheu e hoqi Arjolen nga Instagrami para se te vendoste ta mbyllte perfundimisht ate.

Me tej te njejtat burime per Kryefjala.com zbulojne se ka qene Arjola shkaktarja e prishjes se kesaj miqesie, por se cila ka qene arsyeja ne mes mbetet per tu pare!

Të ngjashme