Italia ‘flirton’ me golin, shikoni çfarë ndodh në zonën e Turqisë

2 vite më parë

Po luhet në këto momente ndeshja hapëse e EURO 2020 mes Italisë dhe Turqisë, e vlefshme për grupin A.

Në minutën e 22′ Italianët iu afrua golit. Pas harkimit nga këndi të Insigne, kapiteni Chiellini godet me kokë, por fantastik portieri Xhakir, që bën mrekullinë duke devijuar topin në këndore.

Të ngjashme