Kryefjala Logo

Ish banorja e BB VIP humb babain: Gjysma e shpirtit tim u shua…

14 Maj, 2024 | 12:00 pm

1192802B C6E7 47A6 8233 E97385D3F461

Ish-banorja e “Big Brother VIP1” dhe këngëtarja e njohur Xheisara Frisku, ka ndarë një lajm të trishtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një statusi të ndjerë, shoqëruar me një fjongo të zezë, artistja ka treguar se babai i saj ka ndërruar jetë.

“Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty babi”, ka shkruar Xheisara.
37BED910 24FB 42D5 8D49 6FAF140DEB1A

Të ngjashme