Kryefjala Logo

Për sfidën me Çekinë, Silvinjo fton futbollistin e serisë A

23 Shtator, 2023 | 1:45 pm

ishte në listën e pritjes për ndeshjen me Çekinë dhe Poloninë, por në mundësitë për ta grumbulluar ishin shumë të vështira, duke parë edhe alternativat që Silvinjo kishte për ato takime. Bëhet fjalë për Marvin Çunin, lojtarin shqiptar i cili luan në radhët e Frozinones në Serinë A.

Sipas Panorama Sport sulmuesi do të jetë në listën e trajnerit të Kombëtares për ndeshjet e muajit tetor, me Çekinë më datën 12, e vlefshme për kualifikueset e Europianit dhe pesë ditë më vonë në miqësoren me Bullgarinë që do të luhet në Tiranë.

Të ngjashme