Kryefjala Logo

Eriola Doçi pjesë e jurisë në spektaklin televiziv në TCH

20 Maj, 2024 | 10:51 am

Tashmë është bërë traditë që personazhet e BB VIP të marrin pozicione në spektaklet e TCH. Ndonse Erjola Doçi është pjesë e televizionit, ne rubrikën me Ronaldo Sharkën, duket se do të ketë edhe një tjetër hapësirë.

Për Kryefjala.com thuhet se Erjola do të jetë një nga anëtaret e jurisë të She’s on Top, aty ku dhe kanë qenë fillimet e saj. Ky është një spektakël i cili drejtohet nga Argjira Spanca, e ka tre pjestarë jurie. Në kētë sezon thuhet se një ndër ta do të jetë Erjola.

Ish banorja e BB, ka treguar shpeshherë dashurinë për televizionin e gjithashtu spikati edhe në BB VIP për karakterin e saj.

Të ngjashme