Kryefjala Logo

Ish banorja e Big Brother Albania: Lojë kanë bërë Luizi dhe Graciano

15 Maj, 2024 | 2:30 pm

Mbrëmjen e djeshme Graciano Tagani është larguar nga BB VIP. Pavarësisht se ju dha mundësia e dytë Graciano zgjodhi të njëjtën lojë.

Por ajo që na ka bërë pērshtypje është një koment i ish banores të BB Genta Gjalpi. Në një video të BB VIP ajo shkruan: “Pas Luizit ka qenë Graciano për lojë”.

Kjo duket si një ironi e Gentës e cila bën krahasimin e Gracianos me ish fituesin e BB VIP 2 Luiz Ejllit. Ku më tepër duket në nota tallëse, gjithësesi nuk ka marrë asnjë përgjigje prej tyre.

5283E1E3 72E1 4737 BCCF 1C3B08797927

Të ngjashme