Kryefjala Logo

Blero e pranon publikisht:”Më kanë tradhëtuar!”

19 Maj, 2024 | 11:39 am

Këngëtari shqiptar Blero Muharremi ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin “S’e luan topi”, ku ka ndarë me publikun detaje nga jeta e tij personale. Mirëpo, atij iu bënë pyetje nga podcastet e ish-gruas së tij të dytë, Afrona Dika. Ky moment shkaktoi një reagim të fuqishëm emocional tek Blero, i cili u përlot në studio.

Blero tregoi se beson se rrjetet sociale dhe zilia janë faktorë të mëdhenj që nxisin tradhtinë. Kur u pyet nga moderatorja nëse ai vetë ka qenë subjekt i tradhtisë, Blero tha:”Po,më kanë tradhëtuar”

I pyetur nëse ai kishte tradhtuar në një lidhje, Blero tha:

“Po, edhe unë kam tradhtuar. Por, më e rëndë është kur të tradhtojnë”

Të ngjashme