Kryefjala Logo

Jul Deda zbulon shoqen e vetme që ka patur brenda BB VIP

17 Maj, 2024 | 9:14 pm

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Françeska dhe Meritoni kanë ‘thumbuar’ Julin për shoqërinë që ka krijuar në “Big Brother VIP3”. Ndërkohë që e pyesin se ku i ka shoqet dhe ai u thotë “Heidi Bacin”.

Meritoni: Shoqëria e vërtetë

Françeska: Ku e ke shoqërinë ti? E vetmja shoqëri në këtë shtëpi që ka mbijetuar

Juli: Ja ku është (e ka për Heidin)

Meritoni: Mos gënjej

Juli: Shoqja ime është ajo

Heidi: Kush?

Juli: Ti

Heidi: Po

Françeska: Ça mashtrimi

Juli: Ajo është shoqe që ditën dy

Françeska: Ajo është në grup me Romeon

Juli: Grup është tjetër gjë, po them shoqe

Të ngjashme