Kryefjala Logo

Foto që ngjall shpresë Eriksen largohet me barel dhe vendos dorën në ballë

12 Qershor, 2021 | 7:25 pm

Një tragjedi e vërtetë ishte duke ndodhur në Euro 2020, ku Eriksen i Danimarkës ka rënë pa ndjenja në fushë pas një ataku kardiak.

Sport mediaset ka publikuar një foto të tijën i cili pas minutash paniku dhe ankthi, shikohet teksa është në barel dhe ka vendosur dorën në ballë.

Të paktën të shpresojmë të mos ketë diçka serioze sa i përket jetës së tij.

Të ngjashme