Kryefjala Logo

VIDEO/ Nuk përmbahet Florian Marku, shkon të godasë kundërshtarin në konferencën për shtyp: “..cop m*t”

23 Shtator, 2021 | 5:34 pm

Boksier shqiptar Florian Marku do të ndeshet në ring këtë të shtunë me ukrainasin Maxim Prodan. Gjate ditës së sotme është mbajtur dhe konferenca për shtyp ku boksieret kanë qenë ballë për ballë kur Marku ka shtyrë në gjoks Prodan por më pas jane ulur duke debatuar në karriget perballë medias.
Pas hedhjes dhe pritjes se ofendimeve per njëri-tjetrin , Florian Marku çohet duke thene: “Ai eshte nje cop m*t, a do te ndeshemi ketu, eja te ndeshemi qe tani ne kte moment, ke per ata pare qe do te te flase pasi te te pe pa ndjenja”.

861C13A8 CF2E 47B6 93F2 F03FFBBCA468

Pas ketyre fjaleve Marku eshte ngritur i axhituar dhe eshte nisur per ne drejtim te Prodan per tu ndeshur. Prodan nuk ka levizur nga vendi teksa roja e sigurise ka bere te mundur neutralizimin e boksierit duke shmangur nje situate te pakendshme sportive.

Të ngjashme