Zbuluam pse Einxhell ka hyre pese here ne shtepine e Big Brother Albania VIP.

4 muaj më parë

Diten e sotme Einxhel gjate nje bisede me banoret ka zbuluar se ka dale 5 here nga shtepia e BB VIP dhe eshte futur serish.

Blogeri Olti Curri ka zbuluar 4 heret qe ajo ka dale:hyrja e pare ne shtepi,  kur prezantoi spektaklin ne skene, kur shkoj ne spital per thyerjen e krahut, Kur doli me bilete kthyese.

Po hera e peste? Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se Einxhel ka shkuar te kryeje nje kontroll per gjoksin,por kjo ka ndodhur pa djenine e banoreve dhe publikut.

Të ngjashme