Dikur ishte konkurent te Perputhen sot i numeron dashnoret Bora Zemanit

6 muaj më parë

Alban Dyrmishi ka qene nje nder konkurentet e Perputhen 1. Ai gjithmone ka ngritur zerin per ceshtje qe kane ndodhur ne kete emision. Se fundmi pas rastit te Alvises dhe Hysenit, ai nuk eshte kursyer aspak me postimet e komentet kundrejt Olsa Muhametit, Arjan Konomit dhe Bora Zemanit.

Albani ka publikuar nje foto te Bores, ku perbri shkruan:

”Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushte e Olses dhe perseri nje nga njerezit me te afert te emisionit. 30 vjec ne jeten e saj dihet sa sukses ka me lidhjet. Eshte lidhur 185 here e eshte ndare 815 here”.

Të ngjashme