Kryefjala Logo

Detaji i çuditshëm në foton e Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit

5 muaj më parë

Ditën e sotme janë postuar disa foto të Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit nga shesh xhirimi i filmit në Korçë. Por ajo ç’ka na tërhoqi vëmendjen është valixhja që mban Olta Gixhari.

Valixhia në dorën e Oltës duket bosh, por çfarë mban ajo brenda? Ndoshta nuk ka asgjë dhe ka qenë vetëm për efekt foto ose mbase ka diçka për të cilën historia do ta tregojë më vonë.

23F669F2 E1E3 4592 AB18 B6D5FB7D5FEA

Të ngjashme