Durrësi, vendi i ndryshimit të madh/ Guri dhe Paloka fotografohen sëbashku

Drejtuesi Politik i Partisë Demokratike në Durrës, Edi Paloka dhe drejtuesja politike e LSI-së në këtë qytet Elona Guri janë fotografuar sëbashku në një lokal buzë detit ditën e sotme.

Durrësi Online shkruan:

Krerët politik të PD dhe LSI në Durrës së bashku duke diskutuar për betejën zgjedhore ku pritet që opozita të marrë deri në 10 mandate pasi sondazhet e qeverisë e nxjerrin Rilindjen humbëse të thellë në Durrës.

Paloka dhe Guri janë ndër figurat më të rëndësishme të partive të tyre në rang republike dhe pritet që të kenë shumë ndikim në zgjedhjet e 25 prillit në qytetin bregdetar.

Durrësi pritet që të jetë edhe një nga zonat kryesore që do të vendosë edhe fatin e këtyre zgjedhjeve.

Previous articleVrau dy vëllezërit në Vlorë, arrestohet pas 23 vitesh në Itali
Next articleAntonela i jep “duart” Mevlanit: Kam nevojë për një mashkull dhe ti nuk ma jep dot këtë gjë