Kryefjala Logo

(Parlament) Tentuan të intervistojnë deputetët, garda ndalon gazetarët

9 Nëntor, 2023 | 9:46 am

Kanë nisur të mbërrijnë dhe të futen në Kuvend deputetët e PS dhe ata të PD. Në momentin kur gazetarët tentuan të afrohen tek disa deputetë për t’i intervistuar, garda ka ndërhyrë dhe i ka penguar.
lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=469&loc=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Flajm i fundit tentuan te afrohen dhe te intervistojne deputetet garda ndalon gazetaret cfare po ndodh te
Kjo nuk ka ndodhur asnjëherë më parë, ndërsa po ashtu detaj i parë sot është edhe fakti që deputetët kanë mbërritur në Kuvend më herët se në seancat e tjera.

Mesa duket sot Parlamenti pritet të ketë shumë zhvillime.

Të ngjashme