Kryefjala Logo

Jonida Maliqi ka një urim për Ilir Metën dhe gjithë shqiptarët…

24 Prill, 2023 | 3:23 pm

Këngëtarja Jonida Maliqi ka takuar sot në zonën e ish-bllokut z.Ilir Meta kryetarin e partisë së Lirisë. Këngëtarja e njohur është shprehur se ndihej tejet e emocionuar që po takonte z.Meta të cilin nuk kemi fatin ta shohim shpesh në kafet e kryeqytetit.

“Edhe pse e njoh bashkëshorten tuaj e cila është një zonjë super garipe, të uroj sa më shumë suksese ose më saktë ju uroj shqiptarëve sa më shumë suksese në zgjedhje”, është shprehur këngëtarja.

Zoti Meta i ka shprehur këngëtares falenderimet e tij dhe ka vijuar sërish bisedat e punës me stafin e tij të partisë.

 

Të ngjashme