Plagosja tek gjimnazi “Çajupi” në Tiranë, sherri plasi midis mësuesve

1 vit më parë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që terrorizoi sot banorët pranë shkollës “Çajupi” në kryeqytet, ku disa persona u konfliktuan me njëri-tjetrin. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:30 në një mëngjesore.

Gazetarja Dorjana Bezat raportoi në një lidhje live për ‘News24’ nga vendngjarja se sherri kishte nisur mes dy mësuesve të shkollës së mesme, të cilat ndodheshin në këtë biznes dhe më pas konfliktit i janë bashkuar edhe të afërmit e tyre, për të vijuar gjatë mëngjesores.

Të ngjashme