Dhunoi vajzen e mitur.Vihet ne pranga babai 27-vjecar ne Tirane

Nje ngjarje e rende regjistrohet sot ne Kryeqytet.Policia ben me dije se ka arrestuar nje 27-vjecar i cili akuzohet se ka dhunuar vajzen e tij te mitur.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit R. K, 27 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij së mitur, e cila ndodhet në spital, për ndihmë mjekësore”, njoftohet nga uniformat blu.

Ngjarja eshte denoncuar nga mamaja e te mitures qe pasi eshte kthyer nga puna,ka gjetur vajzen te dhunuar.

Vajzes po i behen te gjitha ekzaminimet mjekesore dhe eshte ngritur nje grup hetimor per zbardhjen e gjithe ceshtjes.

Previous articleTe dielen ndryshon ora.Si do te levizin akrepat?
Next articleFutet miu në studio, reagimi i moderatores për të mos u humbur!