Aksident i rende ne autostraden e Vlores.Makina permbyset

1 vit më parë

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në autostradën Vlorë-Fier, ku një makinë është përmbysur në anë të rrugës.

Ka qene Klan News që ka siguruar pamjet e aksidentit dhe sic duket nga foto,në aksident është përfshirë një kamion dhe një automjet Range Rover që pas përplasjes është përmbysur.

Mësohet se nga aksidenti ka pësuar dëmtime të lehta pasagjeri që ndodhej në Ranger Rover. Ndërsa drejtuesi i kamionit dhe shoferi i fuoristradës nuk kanë pësuar lëndime.

Të ngjashme