Kryefjala Logo

Semin tani e urojnë vetëm me trashëgime…

23 Qershor, 2022 | 12:49 pm

“Me trashëgime”, këto janë urimet që shoqërojnë këngëtaren, Semi Jaupaj kohët e fundit. Ajo në postimin e fundit në Instagram është shfaqur me një buqetë trëndafilash dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit e saj të nisin aludimet se çfarë po ndodh me jetën e saj private.

Semi ka nisur një lidhje dashurie me Roni Zaitin dhe kjo u vu re jo vetëm në videoklipin e tyre “All your lovin”, por dyshimet u shtuan kur ata u shfaqën në foto e video më afër se kurrë.

Ajo ka preferuar të mos flasë për thashethemet e lidhjes me Ronin, por ne po presim të shpjegojë më qartë komentet që i urojnë trashëgimet.
4C167AD7 417D 4F76 83EA E9C26506AF8F

Të ngjashme