Kryefjala Logo

Françeska habit me deklaratën:”Juli e ka shok babain e Heidit!”

16 Maj, 2024 | 9:37 am

Françeska Murati i ka hanitur banorët dhe shikuesit kur deklaroi e bindur se Jul Deda njihet me babain e Heidi Bacit pasi të dy janë shkodranë.

Gjatë një bisede me aktorin, konkurrentja i tha këtij të fundit se para që të hynte në “BBV”, babai i banores dhe Juli janë takuar, ndërsa aktori i ka dhënë fjalën Gentit që do të kujdeset për Heidin.
Sipas Françeskës kjo është arsyeja që Juli e ka mbrojtur Heidin që ditën e parë në këtë reality shoë, megjithëse një gjë e tillë u mohua nga ana e banorit.
Në një moment mes bisedës ndërhyn Heidin e cila duke u tallur me Françeskën tha që ajo dhe Juli njihen nga jashtë dhe ky i fundit ka ngrënë disa herë dreka e darka te shtëpia e saj në Itali.

Françeska: Ti e ke shok babain e Heidit!
Juli: Jo nuk e njoh fare! Po mir e kam shok, çfarë problemi ka?
Françeska: Prandaj e mbron ti Heidin se i ke dhënë fjalën babait të saj para se të futesh në këtë shtëpi që ti do të kujdesesh për Heidin
Juli: A e thua seriozisht këtë apo po tallesh?
Françeska: Po seriozisht.
Juli: Uaaa
Françeska: Jo me mua Juli se unë i zbuloj të gjitha gjërat. Ti e ke shok babain e Heidit. Te dy jeni shkodran dhe ti kur e more vesh që Heidi do u fuste në “Big Brother” keni kontaktuar me njëri-tjetrin
Juli: Me kë moj?!
Françeska: Ai të ka thënë ty kujdes vajzën dhe ti ke thënë patjetër. Prandaj ti e mban afër atë vajzë që ditën e parë
Juli: Me kë kam kontaktuar?
Franceska: Juli të kam zbuluar
Heidi: Është akoma ajo teoria që Juli njeh babain tim?
Françeska: Po, pranoje Heidi
Heidi: Tani Jul ta themi se…
Jui: Jo prit edhe pak ta zbulojë
Heidi: Po njihemi
Françeska: A e sheh se ju zbulova
Juli: Po pse Bac, ta kishe thënë të shtunën
Heidi: Ti ke ngrënë dreka e darka te shtëpia ime në Itali

Të ngjashme