Kryefjala Logo

Kristi Aliaj ka pikturuar Kiarën shtatëzënë dhe njerëzve iu duket ..E frikshme!

11 Maj, 2024 | 8:58 am

Ish finalisti i BBVA2,Kristi Aliaj Dragot ka zhvilluar me ndjekësit e tij një bisedë virtuale ku i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme.

“A ke bërë ndonjë pikturë të Kiarës shtatzënë?” ishte një ndër pyetjet që Kristi ka vendosur ti përgjigjet pa fjalë.

Krahas pyetjes, ai ka postuar një pikturë të një vajze, duke lënë të nënkuptohej se ajo është portreti i Kiara Titos.Të gjithë mund ta shikojnë se ajo pikturë nuk ngjason aspak me moderatoren dhe për njerëzit është dukur e frikshme!

IMG 1626

Të ngjashme