Kryefjala Logo

Rudina Dembacaj ka një këshillë për gratë e divorcuara: Për burra s’do vuani kurrë!

23 Qershor, 2022 | 9:41 am

Ju e dini që Rudina Dembacaj i ka gjithnjë përgjigjet në majë të gjuhës dhe mbi të gjitha me shumë humor. Në një nga pyetësorit në Instagram një zonjë e divorcuar i kërkon një këshillë se si të ecë përpara në jetën e saj dhe përgjigjia e Rudit është epike.

F2FDFFC8 3B5D 4228 A63D 1CB45F26ED36

Siç e thamë pak ditë më parë Rudina do të nisë së shpejti një program veror në Tv Klan, që do të jetë me personazhe publikë të vendosur në situata dhe sfida të vërteta.

Por Kryefjala. Com ka mësuar gjithashtu se së bashku me aktorin Gentian Zenelaj kanë nisur punën për filmin e tyre të dytë, që me shumë mundësi Genti do të jetë përsëri skenarist.

Të ngjashme