Kryefjala Logo

Pas lajmeve për lidhjen e re, Eneda Tarifa rishfaqet në rrjetet sociale…

25 Nëntor, 2022 | 12:20 pm

Eneda Tarifa është “rikthyer” në rrjetet sociale pas një pauze të gjatë. Këngëtarja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj, shumë kohë pasi u përfol për një lidhje  dashurie. 

“Kohë e gjatë pa u parë”, ka shkruar ajo krahas postimit.

04FD6498 25C6 4AAB 967E FE31C70C485C

Mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën moderatores dhe këngëtares së njohur, është basketbollisti Gent Lasku. Lasku ka një të shkuar edhe në politikë. Në vitin 2021, ai ishte në listat e partisë “Bindja Demokratike” të Astrit Patozit si kandidat për deputet në zgjedhjet parlamentare.

Të ngjashme