Kryefjala Logo

Partnerja e Robert Berishës ka një ankesë për të!

22 Qershor, 2022 | 5:54 pm

Pak kohë më parë, Robert Berisha ka zyrtarizuar marrëdhënien e tij me Lauretën. Sigurisht që zyrtarizimi ndodhi në Instagram, ku tani më çifti nuk fshihen më dhe postojnë herë pas here foto me njëri tjetrin.

Por duket se bashkë me të kanë filluar dhe ankesat e para. Laureta ka publikuar një video në Insta story, teksa Roberti I shfaqet nga pas duke bërë mimika. “Si nuk të lë të bësh nëj video”- ka shkruajtur ajo, duke nënkuptuar se këngëtari I ka prishur videon.

Ndonse romanca sapo ka filluar, duket se ka prishur marrëdhënien mes Robertit dhe ish partneres së tij Nora Istrefit, me të cilën ai u hoq edhe nga Instagrami.

6177A46D B190 42ED A678 2BA420212208

Të ngjashme