Kryefjala Logo

Olti Curri na bëri kureshtarë: Jam supersticioz çdo datë 23 qershor duhet të jem në Folie Marine

1 vit më parë

Blogeri i njohur Olti Curri ka publikuar në Instagram një foto nga plazhi ku shkruan: “Jam supersticioz, çdo datë 23 qershor duhet të jem në “Folie Marine”.

Në fakt nëse mendohemi gjatë, blogeri ka 10 vite qe këtë periudhë qëndron në “Folie Marine”, dhe nga komentet në foto kuptuam se sot ai feston ditëlindjen. Pra mesa duket prezenca në resortin më të bukur të jugut është kthyer për Oltin në një ritual ogur mirë.

28890BDA 8F9D 47B7 B80D B6013953DEA2

CA6C80BA E334 4089 AD7A FFDCCC75583B

“Folie Marine” është resorti luksoz në Jalë i cili ofron pushime relaksuese dhe shumë qejf. Ashtu si çdo vit fundjavat janë të rezervuara me shumë muzikë të mirë dhe jo vetëm. Të shtunave ka gjithmonë fest në clubin buzë pishinës dhe të dielat i kushtohen “Sundance”, festa trendy e frymëzuar nga Clubet më të mira në Mykonos dhe Ibiza.

Pra mesazhi: Bëhuni edhe ju supersticiozë si Olti Curri dhe kaloni pushime të paharrueshme në “Folie Marine”.

7079C9BB C1B5 47FA 9D27 A4C66D048552

1F88D073 914A 428F AA38 137300225A6B

Të ngjashme