Në gjendje jo të mirë shëndetësore, ja çfarë ka postuar Beatrix Ramosaj

2 muaj më parë

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka bërë një postim në rrjetet sociale ku tregon se virozat e stinës nuk e kanë kursyer.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Dhjetor i lumtur! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”.- shkruan ajo ne Twitter.

Gjithësesi asgjë për tu merakosur, pasi vetë Trixa e ka thënë këtë. Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Parisit për pushime.

Gjithësesi i ka munguar shumë tregut me projekte apo dalje të saj televizive.

Të ngjashme