Ky dedikim ndarjeje vulos divorcin e këngëtarit shqiptar

12 muaj më parë

Blero Muharremi ka publikuar së fundmi këngën e tij të re  ”N’heshtje”. Kjo këngë flet e cila për ndarjen thuhet se është një dedikim për Afronën ish bashkëshorten e tij.

Thashethemet se Blero dhe Afrona mund të ishin ndarë erdhën menjëherë pasi në profilet respektivë në Instagram, cifti fshirë fotot që kishin me njëri-tjetrin.

Nga ana tjetër përgjigja që këngëtari dha në një intervistë për “Prive”, ku u pyet nëse ishte ndarë nga Afrona. Ai tha, “s’kam asnjë koment për këtë”, duke na kënë të kuptojmë se mes tyre mund të ketë marrë fund çdo gjë…

 

Të ngjashme