Kryefjala Logo

Kunjë për Donaldin? Einxhel sqaron të vërtetën e postimit të fundit!

20 Qershor, 2022 | 9:46 pm

Ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen reagimi i moderatorit Flor Gjini i cili imitonte Borën duke treguar se nuk ka tradhëtuar Orin tek “Pushime on Top”, e madhe rikrijoi skenën e famshme të Borës me varësen e Donaldit.

Më pas foto me të njëjtën varëse postoi dhe Einxhel, duke u marrë si një kunjë ndaj Donaldit. Por në fakt jo. E kontaktuar nga “News31” Einxhel ka sqaruar të gjithë historinë që fshihet pas fotos së postuar. Varsja që Flori mbante në videon e tij është pikërisht një dhuratë nga Einxhel, e cila mban të njëjtë edhe në qafën e saj.

“Varësen që mban Flori ja kam dhuruar unë para se të largohesha për Afrikë dhe e kemi të dy njësoj, me yllin polar. E nxora foton me varësen time sepse Flori e kishte në qafë, edhe unë e kam me vete kudo”, është shprehur Einxhel.

D339F194 2902 4FED B6AA EECEB796532D

Të ngjashme