Kryefjala Logo

Këto janë fjalët më të ndjera që Fifi ka shkruar për dashurinë: Të gjeta çmenduria ime!

24 Qershor, 2022 | 11:57 am

Tekstet e këngëve të saj flasin gjithnjë për një dashuri ideale, njëlloj siç Fifi e ka krijuar sot me partnerin e saj, Adisin. Këngëtarja nuk ngurron t’ja shprehë dashurinë në publik partnerit dhe këtë herë i ka bërë edhe një dedikim shumë special.

“Përtej dashnisë! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di-ty kam met dediku veten. M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj. Të gjeta çmenduria ime, dashnia që e kërkova për vite me rradhë”, ka shkruar Fifi.

33F23C9D E65E 4D95 885C 24A92A73A01B

Paralelisht me jetën e saj private, Fifi është duke shijuar edhe jetën e saj profesionale. Pak ditë më parë ajo ka publikuar duetin e saj të parë me Tunën “Melaqe”.

Të ngjashme