Isli Islami i bën dhuratën e pazakontë Armina Mevlanit: Meqë s’doje vjehrrën në shtëpi!

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Isli Islami ka qenë i ftuar në “Goca dhe Gra”, ku ka servirur nga një dhuratë për moderatoret.

Ndonse ajo që na bëri përshtypje është fakti se Arminës ka vendosur ti dhurojë sfungjer enësh që të bëjë punët e shtëpisë meqënëse nuk dëshiron që vjehrra ti futet në shtëpi.

Është shoqëruar me shumë të qeshura, ndonse Armina ka treguar se ka marrëdhënie të mirë me vjehrrën.

Rikujtojmë se një muaj më parë Armina ka organizuar dasmën e shumëpritur me Shkëlzen Berishën, duke ndarë mjaft detaje nga ajo.

Gjithësesi Isli të gjithën këtë e ka bërë në një formë shakaje.

Të ngjashme