Kryefjala Logo

Gëzim në familjen e reperit shqiptar, ai do të bëhet baba për herë të dytë

21 Qershor, 2022 | 9:28 am

Arian Agushi, i njohur me emrin e artit Gold Ag do bëhet baba për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ariani në një intervistë për Radio Televizionin Publik të Kosovës. Ai tha se bebi pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator.

081DD7E4 E088 4828 AE2C 5EFB149B86F8

Lajmet se reperi do bëhej baba për herë të dytë lindën javë më parë, kur ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira morën pjesë në dasmën e sportistit të njohur, Robin Krasniqi.
Gold Ag është baba edhe i një djali me emrin Gueril,ndërsa gjininë e fëmijës së dytë nuk e ka zbuluar akoma.

Të ngjashme