Kryefjala Logo

G-Bani ironizon Donaldin në lidhje me femrat:” S’jam aq i suksesshëm sa ty”

1 vit më parë

Ju kujtohet G-Bani?! Personazhe si ai na sjellin gjithmonë ndërmend hitet e bukura muzikore që kanë krijuar këngëtarët e viteve 2000 në Shqipëri dhe që për fat të keq nuk u bën aq të famshëm sa artistët e sotëm për shkak të mungesës së rrjeteve sociale.

Ai ishte i ftuar në emsionin “Më lër të flas” me Donaldin dhe Romeon ku mes rrëfimeve të shumta që këngëtari tregoi edhe detaje nga jeta e tij personale. I pyetur nga Donaldi për suksesin e tij me femrat ai tha se nuk ka të njëjtin sukses siç e ka Donaldi me femrat.

“Ato që më donin nuk i doja unë, dhe ato që doja unë nuk më donin mua” është shprehur këngëtari.

Të ngjashme