Kryefjala Logo

Fifi ironizon kolegët dhe fajin e kanë klikimet!

1 vit më parë

Shpeshherë artistët ankohen për kolegët e tyre, për blerjen e klikimeve të youtube në këngë. Ndonse tani më ky është një fenomen që po ndodh rëndom kudo në Shqipëri. Së fundmi Fifi ka publikuar nëj këngë të reperit të njohur amerikan Drake, I cili ka 26 milion ndjekës në Youtube por kënga e tij ka marrë vetëm 8 milion klikime.

Përbri, këngëtarja shkruan: “Drake , bir më fal që s’je këtej nga ne se I kishe marrë 28 milion deri më tani”. Nuk dihet se me kë e ka konkretisht Fifi, por është e sigurt që do të jetë mërzitur me ndonjë nga kolegët e saj.

Në fakt, nuk ka faj Fifi pasi të gjithë jemi surprizuar nga shifrat marramëndëse që këngëtarët marrin në Youtube, pasi janë aq shumë për Shqipërinë tonë të vogël.

56F49E43 9754 4207 8FE2 3107D5768D8A

Të ngjashme