Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Atdheu perfshihet ne aksident, ja gjendja e tij shendetesore

Diten e sotme Atdheu eshte perfshire ne nje aksident rrugor. Shkak ka qene dalja e gabuar nga parkimi e makines tjeter.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se nga ky aksident ka pasur deme te medha materiale si dhe ish konkurrenti i Perputhen ka pesuar disa lendime ne koke pasi nga perplasja jane hapur airbag-et e makines se tij.

I urojme sherim te shpejte!

Latest Posts

Don't Miss