Arbenita e thotë troç: “Arsyeja që nuk kam shokë është Fero”

11 muaj më parë

Reperi Fero ka partnere një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar, Arbenita Ismajlin. Modelja bukuroshe është një nga fytyrat më të bukura të Instagramit dhe jo më kot ka afro 700 mijë ndjekës në këtë rrjet social.

Por mesa duket reperi shqiptar është paksa xheloz për partneren e tij bukuroshe, prandaj dhe nuk e lejon këtë të fundit të ketë shokë. Kjo video e postuar prej tyre në Tik-Tok shpjegon shumë gjëra.

Kujtojmë që Fero dhe Arbenita kanë tashmë dy vite që janë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe frut i kësaj dashurie është vajza e tyre e vogël, Nina.

<div style=”width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:210.526%;”><iframe src=”https://streamable.com/e/bwdnzv” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width:100%;height:100%;position:absolute;left:0px;top:0px;overflow:hidden;”></iframe></div>

Të ngjashme