Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Motra e Dagz i dergon Einxhelit nje mesazh!

Te premten Einxhel eshte merzitur pse Arbri nuk e la motren e tij te jepte nje mendim per Einxhel, e duke qene se kjo gje eshte diskutuar shume, motra e tij Aurora i ka derguar nje mesazh.

“Admiroj femrat qe kane ambicie kane vullnet dhe jane te forta, nder keto je dhe ti. Me fal Arber qe nuk mbajta fjalen, jeni shume te mire te dy ju pershendes.”- ka thene Aurora.

“Une nuk po sillem keq me Arbrin dhe nuk kam dashur ta bej te ndihet keq”- ka thene Einxhel.

Latest Posts

Don't Miss