Kryefjala Logo

Shqipëria vazhdon të lëkundet…

16 Janar, 2023 | 11:46 am

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri. Lëkundjet me magnitudë 3.9 apo 31 të shkallës Rihter dhe disa të tjera janë shënuar përgjatë paradites së sotme.

Janë disa pasgoditje që kanë përfshirë vendin dhe kryesisht janë ndjerë në kryeqytet dhe zonat veriore.
Më e forta ishte dje në orën 22:45 me magnitudë 4.9.

6809CC14 E1A3 44E6 8D42 12E5EE10FB1D

 

Të ngjashme