Qerret-Kavaje/ Humbin jeten 4 ruse ne sauna, identifikohen viktimat

1 vit më parë

Mbremjen e sotme ne zonen e Qerretit ne Kavaje jane gjetur 4 shtetas ruse te pajete ne saunen e hotelit.

Sips Newsbomb, Policia ka arritur të bëjë të mundur identifikimin e 4 turistëve rusë që humbën jetën mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të Kavajës.

Ata janë K. S, 31 vjeçe,  N. L, 58 vjeç, N. A, 37 vjeçe dhe S. A, 40 vjeç, të cilët u gjetën të asfiksuar në ambientet e saunës së hotelit.

Hoteli në të cilin ndodhi tragjedia është Hotel “Gloria”, i cili ëhstë hapur në vitin 2019. Kanë qenë menaxherët e hotelit ata që kanë lajmëruar autoritetet për ngjarjen e rëndë, ndërkohë që pritet që grupi hetimor të zbardhë rrethanat e plota të ngjarjes.

Të ngjashme