Plagosja në qendër të Shkodrës,ish-kryetari i komunës së Velipojës iu bë pritë pranë shtëpisë

Ish-kryetarit të komunës së Velipojës, Pashko Ujka i është bërë pritë pranë shtëpisë së tij në parkun e qytetit, në zonën e quajtur dollari.

Persona ende të paidentifikuar e kanë qëlluar teksa ka qenë duke hyrë ose duke dalë nga shtëpia.

Ngjarja ka ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres ne afersi te Kishes Ortodokse.

lajmi në përditësim…

Previous articleE FUNDIT/Plagoset me armë zjarri ish-kryetari i komunës së Velipojës
Next articlePas flirtimeve te Donaldit dhe Beatrixit, reagon Bora Zemani