I nguli thikën e pastaj iu sul me makinë,sherr i madh në Bulqizë

Një konflikt me armë të ftohta ka ndodhur pasditen e së enjtes në lagjen “Minatori” në Bulqizë. Bëhet e ditur se pas një konflikti verbal, një 30-vjeçar me iniciale A.T., ka goditur me një mjet të fortë prerës në trup një qytetar me inicialet L.N.

Më pas, 30-vjeçari ka tentuar që ta shtyjë të lënduarin me automjet dhe e ka përmbysur në rrugë duke i rrezikuar kështu edhe jetën.

30-vjeçari, i cili ka qenë i dënuar më parë në fushën e armëmbajtjes pa leje është vënë në pranga nga policia. Për gjendjen shëndetësore të të plagosurit nuk ka ende asnjë detaj.

Previous articleBen Blushi largohet nga Top Channel!
Next articleDhunoi gruan, arrestohet 57-vjeçari në Tiranë, bashkëshortja tenton t’i japë fund jetës. Në pranga dhe dy burra të tjerë