Gjendet i pajetë në rrugë 51-vjeçari në Gramsh

Një 51-vjeçar është gjetur pa shenja jete në fshatin Snosem të Gramshit. Bëhet e ditur se ai u gjet në rrugë nga familjarët rreth orës 08.20 pa shenja jete. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se bëhet fjalë për arrest kardiak.

Grupi hetimor nën drejtimin e  Prokurorisë  po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Previous article“I fola në anglisht, por s’u përgjigjën”, recepsionistja e hotelit ku vdiqën 4 turistët: Dy prej tyre ishin në shezlong, dy të tjerët të shtrirë afër pishinës
Next articleProdhim dhe shitje narkotikësh në qytet,katër të rinj në pranga në Gramsh